| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca paginile de pe Facebook care vand adidasi sunt ok? Am vazut vapormaxuri la 200lei si arata aproape de cei originali.

6 răspunsuri:
| pagliaci a răspuns:

Fakeuri

| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

Poate sunt de încredere, poate nu, dar ce stiu sigur e ca nu sunt originali, deci nu poti compara un fake cu un original. Adidași originali ii poti purta si 10 ani, pe cand cei fake ii porți un an si sunt gata de ei! Tu faci ce vrei! Parerea mea e ca mai bine dai odată bani pe ceva bun decat sa cumperi ceva de proasta calitate. O zi buna in continuare îți doresc.

| Sadboy88 a răspuns:

Bineînțeles ca sunt fake-uri cumparate de pe TaoBao sau Aliexpress laughing

| Kleb a răspuns:

Nu recomand! Am cumparat o pereche de adidasi, care se presupuneau ca sunt Nike...Niste fakeuri, dupa 2-3 saptamani au inceput sa se dezlipeasca, talpa incepuse sa se distruga si sa isi schimbe culoarea, ''emblema'' Nike incepuse sa se dezlipeasca si ea...P.S: eu am dat pe ai mei 180 de lei.
*Cu 200 de lei te duci la un magazin Deichmann si esti sigur ca iei un lucru bun*

| Mgheorghe136 a răspuns:

Da, sunt ok dar ai grija la marimi ca nu sunt exacte, pastrezi bonul si le poti returna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt fake-uri, nu prea ar merita.