| Muufy a întrebat:

Stie cineva de unde as putea sa cumpar masti asemanatoare cu cele pe care le poarta doctorii, doar ca negre sau cu imprimeuri ceva? De genul idolilor din kpop.
As vrea un site care nu necesita card, poate ceva din Romania.

2 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

De ce nu iti faci singura una? sau cu ajutorul cuiva? Nu pare mare chestie, oricum majoritatea celor deja facute arata ca si cupa unui sutien laughing poti folosi asta si diverse decoratiuni

| Shrimpu a răspuns:

Fac si personalizate : https://www.facebook.com/catalinadumitru88/