| Earthroot a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara termopane Salamander Blue Evolution din Cluj?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cauta pe net si poti sa-l comanzi de oriunde din tara, la pretul care-l au, ti-l duce si in strainatate daca vrei... happy

| Earthroot explică (pentru lpavel):

Pai imi baga astia la taxe pentru transport de zici ca mai bine stau fara geam la casa...

| lpavel a răspuns (pentru Earthroot):

Nu este adevarat! Pretul cu care te impaci cu ei pentru geamuri include transportul si montarea gratuit! Deci nu trebuie sa te sperii, ia contactul cu ei si iti vor explica detaliile! Bafta!