| Nistor_Stefan_1995 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara un Glob cu Plasma, dar sa nu depaseasca 100RON, de la un magazin din Iasi?

Răspuns Câştigător
| guardian18angel a răspuns:

A, pai... e destul de rentabil sa iei si de pe net. Ti-l trimit cu fan curier, sau alte curiere in gen, ai garantie, posibilitate de returnare, toate cele. Pretul find destul de micut...

2 răspunsuri:
| Nistor_Stefan_1995 explică (pentru guardian18angel):

Am vazut site-ul, dar cautam un magazin.

| guardian18angel a răspuns (pentru Nistor_Stefan_1995):

A, pai... e destul de rentabil sa iei si de pe net. Ti-l trimit cu fan curier, sau alte curiere in gen, ai garantie, posibilitate de returnare, toate cele. Pretul find destul de micut...