| fatacuesarfaroz a întrebat:

Stie cineva site`uri de unde pot cumpara extensii colorate? :]

Răspuns Câştigător
| Sara a răspuns:

Http://www.extensiiparnatural.com/pageID_6652190.html
uita te ca sunt si vopsite, orice culoare doresti, sper ca te am ajutat, sor'mea a facut comanda si i au ajuns, s a distrat putin!

6 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Http://www.extensiiparnatural.com/? gclid=CNOMvczE-Z4CFdSCzAod7CJPMA
salut, ti l ofer cu incredere, pa pa. sper ca te am ajutat!

| sorin a răspuns:

Http://www.extensiiclip.dublu.ro/ poate te ajuta

| デイダラくん a răspuns:

Se gasesc la orice coafor sau la magazin gen meli-melo... aveau acolo ia-le de la coafor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit undeva foarte ieftine...eu nu ma prea pricep...imi poate spune cineva daca extensiile astea: http://www.anunturi-publicitare.com/......ron-22370/ se prind direct in par sau imi mai trebuie ceva? ca am mai gasit ceva pe youtube si am vazut cum se prind dar nu au capatul ca acestea. daca imi mai trebuie ceva spuneti-mi va rog ca sa stiu sa-mi cumpar si mai au pe bestial.ro dar costa 12lei o suvita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la 0761525944 sau id mess:extensii_nr1

| ritza200 a răspuns:

Okazii.ro