| wolfpack a întrebat:

Stie cineva un magazin sau o farmacie sau alt shop din Bucuresti, unde pot gasi garnier pure?

2 răspunsuri:
| campanario a răspuns:

Daca te'ai gandit la Garnier Pure, eu l'am folosit si pe mine personal nu m'a ajutat.happy. Iti recomand cu caldura Nivea Oxygen Power e mult mai bun, mi-a curatat tenul in profunzime si de moment sunt foarte multumita de elwinking. Garnier Pure il poti gasi in farmacii, sau orice magazin de cosmetice, sau incearca in mall. Succes

| chivas21 a răspuns:

Sensi blue ala sau cum ii zice! laughing