| dumdududum a întrebat:

Cine stie vreun magazin gen OllieGang Shop in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| Irinnaaa a răspuns:

- U-MAN – au periodic promoţii foarte bune şi de obicei produsele sunt de calitate (chiar acum sunt reduceri mari, la TOT)
- Area52 – principalul furnizor de plăci Jart şi shoesi Cormax din România. De aici mi-am luat eu skate-ul.
- KickBack – Iniţial, era un site numai cu haine şi încălţăminte pentru skateri. Acum observ că au adăugat şi câteva plăci, roţi şi axe. Încă ceva: aici transportul este gratuit indiferent de mărimea comenzii.
- Rulez – fostul Enshop.ro. Au produse bune şi multe. Începând de la Skate până la Snowboard şi BMX. Găsiţi shoesi, îmbrăcăminte, produse hardware, de toate!
- Boarders Shop – de abia ce şi-au deschis taraba online. Au produse foarte bune şi destul de ieftine (mai ales că sunt reduceri acum, fix la deschidere). Partea proasta este că-ţi trebuie comanda de minim 100 lei ca să fie procesată. Totuşi, merită.
- DropIN – iniţial flash-ul prezent pe site ar fi trebuit să facă navigarea mai uşoară. Dar nu e aşa. Dimpotrivă! Oricum, deşi au produse puţine, sunt genul de produse pe care nu prea le găseşti pe alte site-uri din România.
- Frogs – au produse bune, cu branduri pe măsură. Aveţi de unde alege
- H2O – tot ce ţine de produse de Outwear, Skate, Snowboard, Surf, Bike şi Role.
- 911
- BMX Magazin – deşi numele te cam induce în eroare, shop-ul are şi foarte multe articole de skate. De la shoesi, la decks sau completes. Ai de unde alege.
- SkateStore
- Cube Shop
- Ollie Gang Shop
- Slalom
- KingPin Shop
- Base Shop
- OldSchool Shop
- Oleak
- Flava Shop
- Mush Room
- Skate Shoes

| dumdududum explică (pentru Irinnaaa):

Multumesc mult, eu cautam acest gen de magazine pentru haine in princiupiu.

1 răspuns: