| HellRazor a întrebat:

Stie cineva unde gasesc cercel cu piatra alba pentru baieti in bacau?

Răspuns Câştigător
| 009 a răspuns:

La meli melo in mall sau prin junior, sau poate la meli mery(nu stiu exact cum se numeste)e pe langa teatrul bacovia(e fix langa el)acolo stiu ca st fff multe bijuteri siam vazut si pentru baieti

Bafta la cautat!

6 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

Npc happy...eu mersi pentru funda

| 009 a răspuns:

Aaa si s-a deschis acum un magazin nou de bijuteri parca flu flu se numeste... e pe langa viva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La orice magazin de bijuteriiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vezi la flu-flu langa viva. e deschis nou si au lucruri super interesante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha ce nume flu-flu...am trecut si eu pe acolo ce e drept prima data din curiozitate cand auzeam atata reclama la radio...si n am regretat ca am fost. iar numele e bestial e cea mai tare denumire de magazin.bravo lor.

Răspuns utilizator avertizat