| Gheorghita_Emanuel_2001 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi betisoare chinezesti (pentru mancare) in Iasi?

Răspuns Câştigător
| doodieyu a răspuns:

Pai eu le-am vazut in Auchan de cumparat, dar cred ca se gasesc cam in toate magazinele mari. Daca ai probleme in a le gasi poti intreba un angajat de acolo.......sau faci ca mine: te duci la fast food-ul ala chinezesc din pallas si ciordesti niste betisoare de acolo laughing)))

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Foloseste andrele de la bunica. Daca nu, ia de la Kaufland aleea AB, secundara GH, raft 34M. La Carefura e pe Aleea 12, sector B6, raft M4G.