| BabYtzuKU a întrebat:

Stie cineva vreo metoda de a confectiona ( de a realiza) accesorii :bratari, inele manual din obiecte banale?

6 răspunsuri:
| hugo a răspuns:

Din spaghete, dupa care le colorezilaughingcu melcisori si alte paste fainoase care se pot utiliza. in res se gasez fel de fel de nebuneli pe la unele magazine din care pori face... fetele sper ca te vor ajuta mai mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bratari sau coliere:pui pe un elastic margele, insirandu-le, cand ai terminat faci un nod elasticului si poti folosi ceea ce ai creat pe post de bratara sau colier(lantisor)

| Agapimu a răspuns:

Pff.Gasesti tu pe net.Nu=ti fa griji.Ca mi-e lene sa-ti enumar toate posibilitatile.Hahalaughing

| Wizzy_7445 a răspuns:

Poti confectiona accesorii dragute din agrafe de birou. De exemplu: pe un sir de agrafe poti agata diverse pandantive transformand-o astfel intr-un talisman norocos.happy