| Paull11abc a întrebat:

Stie cineva vreun site pe care sunt haine fashion pentru baieti happy? gen : tricouri fara gat ( in V ), sau pantaloni mai stramti big grin?

4 răspunsuri:
| distinct a răspuns:

CEau, haine fashion pentru baieti poti gasi pe aici: http://www.fashionreview.ro/tricouri-in-v-fara-gat-pentru-baieti/

| GreenShinyApple a răspuns:

Tricourile in V si pantalonii stramti sunt gay!

| Paull11abc explică (pentru GreenShinyApple):

Nu te-a intrebat nimeni cum sunt. intrebarea era daca stie cineva vreun site de haine. daca tu te imbraci ca in anii 60` cu blugi largi de 1 metru, e fix problema ta.