| drumsandrainbow a întrebat:

Stie cineva vreun site sau magazin de unde pot cumpara sutiene/topuri din alea din dantela de e plin tumblr ul de ele?

Răspuns Câştigător
| Jolenne a răspuns:

Cred că găseşti pe www.sheinside.com

| drumsandrainbow explică (pentru Jolenne):

Am gasit uan, dar transportul sigur ar costa mai mult decat topul laughing

| Jolenne a răspuns (pentru drumsandrainbow):

Nu chiar, pentru că poți să îl primești gratuit, doar că trebuie să fie comanda de minim 30$, ceea ce nu este așa mult. Dacă alegi varianta gratuită, e posibil să ajungă în vreo 30 de zile. Dar cel mai bine te uiți tu -> http://www.shein.com/Shipping-Info-a-280.html :)

| drumsandrainbow explică (pentru Jolenne):

A, atunci e ok! merci mult!

| Jolenne a răspuns (pentru drumsandrainbow):

N-ai pentru ce! big grin