| anonim_4396 a întrebat:

Stii de unde sa cumpar tutun la khilogram si tuburi de rulat tigari online
dar sa fie pe bune nu teapa multumesc

Răspuns Câştigător
| ElizzaTPU a răspuns:

Buna!
eu am cumpart pentru unchiul meu care este un fumator inrait de pe okazii. gasesti tutun la kg plus tuburi..si nu am luat nici o teapa happy ultima data am comandat de la alecu1980, id-ul domnului de pe oakzii.
happy

3 răspunsuri:
| EJust4Fun a răspuns:

Buna!
Pentru tuburi, aparate si altele iti recomand cu incredere http://www.all4smoking.com au cele mai bune preturi si sunt foarte seriosi.

| tutunieftin a răspuns:

Cred ca veti fi multumit de oferta de pe www.tutun-ieftin.eu