| divant a întrebat:

Stii magazine in Romania/ care livrează si in Romania unde sunt fidget spinnere de calitate/originale?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google ce naiba, astia par de incredere.
fidgetspinner.ro

| denisTiky a răspuns:

Uite aici https://www.fidgetspinner.ro/ sau daca doresti inta pe eMAG. Funda?

| elenamaria11021 a răspuns:

Buna!
Incearca pe Emag sau Elefant.
O zi frumoasa!

| ErlicEdward1900 a răspuns:

Nu. Orice magazin poate avea fidget spinnere de calitate. Trebuie doar să te uiți la următoarele:
Durata rotației. De obicei, dacă e de calitate, se învârte minim 4-5 minute.
Rulmenți. Când învârți spinnerul, fii sigur că zgomotul de la rulmentul din mijloc se aude cât mai încet, deoarece poate fii zgâriată o bilă.
Modul mișcării. Când îl învârți și tremură pe deget, încearcă să îi fixezi rulmenții mai bine, și dacă tot tremură, poți să îl returnezi liniștit.
Sper că te-am ajutat.