| мαяdυк a întrebat:

Stiti ceva despre acest site? http://telefoanesecondhand.com/index.php

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Nu as cumpara de acolo, tinand cont ca produsele sunt second hand, si sunt la pretul resigilatelor de la eMAG unde primesti garantie serioasa. In plus, respectivul site incalca cel putin 3 legi la prima vedere happy

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Site-ul ruleaza pe platforma Joomla si nu apartine unei firme/companii, ci unei persoane fizice. Adica daca cumperi un telefon de acolo, e ca si cum ai face "o combinatie" cu unul de pe strada.