| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Stiti ceva magazine online care sa livreze produsele la posta? nu sa le aduca acasa...As vrea ceva magazine cu jucarii haioase ceva jucarii de plus si brelocuri haioase in diferite forme stiti voi la ce ma referhee hee

Răspuns Câştigător
| laalaa a răspuns:

Ocazii.ro
emag.ro
totulredus.ro

5 răspunsuri:
| zeenath a răspuns:

Ce fel de brelocuri vrei?:D poate pot sa iti fac eu;)) nu am pe blog brelocuri, dar daca te intereseaza, am mai facut tot felul de brelocuri, dar nu am mai apucat sa le fac poze si sa le postez :D www.angelahaq.blogspot.com

| Luiza995 a răspuns:

Https://mallcopii.ro are atatde jucării cat si diferite accesorii haioase. Am cumpărat sunt de încredere.

| ecaterinasavu77 a răspuns:

Incearca sa cauti aici www.toysmall.ro sigur o sa gasesti ceva ce te intereseaza.

| spokene a răspuns:

Stiam ca cei de la Noriel livreaza. Uite aici siteul http://www.noriel.ro/

| razvangirmacea a răspuns:

Daca e vorba de jucarii livrate prin Posta Romana, dureaza cam 72 de ore si http://edukid.ro/ livreaza