| Lovelysmilee a întrebat:

Stiti cumva cat costa fara abonament Samsung Wave 525 si Nokia C3 ( de la Orange daca se poate )? [ dau funda. :d

Răspuns Câştigător
| Anonimu_1841 a răspuns:

Samsung S5250 Wave 525 se găseşte deja în oferta magazinelor online româneşti cu preţuri cuprinse între 650 - 700 de lei. (TVA inclus) Nu înţeleg de ce producătorul coreean a ales să nu echipeze acest model cu tehnologie 3G. Un telefon lansat în 2010 care nu are 3G dar costă în schimb aproape 200 de euro mi se pare o alegere nefericită.

Nokia C3: -la Orange e 315.93 LEI, la liber e 500-550 lei.

2 răspunsuri:
| anutzzaa a răspuns:

Samsung Wave 525 la Orange nu e la liber. Eu l-am luat la abonamet pe 3 luni (doar cu buletinul) si m-a costat 550 ron iar abonamentul e 39 ron. Iar Vodafone nu il are deloc nici la liber nici la abonament, nici germanos.

| elsky999 a răspuns:

Eu am C3 si am dat 478 de lei pe el la liber