| Brookee a întrebat:

Stiti cumva de unde pot achizitiona aceasta gentuta http://www.kudika.ro/....../Navy.html
Este de la magazinul lollipops, care a fost la unirii dar s-a inchis de mult.NU conteaza daca geanta este la mana a 2a, doar vreau sa stiu daca o mai pot cumpara de la un magazin sau un shop online.Va rog! Dau fundita

1 răspuns:
| znstr a răspuns:

Geanta nu am gasit-o pe internet din pacate, insa iti recomand gentile de vara de la Accesorize, au cam acelasi pret (poate si mai ieftine), in diverse culori si modele. Autentifica-te pe facebook, cauta Accesorize Romania si vei gasi acolo albume cu diverse gentute, daca nu, verifica magazinele. Am vazut multe modele asa si la buticurile alea 'MaxStore', sau ceva in genul celor "totul la 13 lei", prin magazinul Big Berceni, asa ca merita sa cauti. Pa pa!