| Elizu a întrebat:

Stiti in cat timp vin produsele comandate online de pe eMAG?

4 răspunsuri:
| Andyᵗᵐ a răspuns:

O zi lucratoare poate doua depinde si unde stai si ce comanzi. Daca nu mai e pe stoc iti vor da un telefon.Si apropo nu vor venii in zile de sarbatoare sau in weekend

| xAlvin a răspuns:

O zi sau 2 zile lucratoare.mie mi-a venit a doua zi dar depinde si unde locuiesti

| GOLD99 a răspuns:

Eu am comandat acum doua zile niste carti de la eMAG si le-am primit azi eu locuiesc in Iasi destul de departe de Bucuresti deci ei iti trimit in doua zile, dar de sarbatori poate dura maxim 4 zile deoarece au multe comenzi.

| DiaMrrr a răspuns:

- din Showroom il poti ridica imediat - produsul se afla in stocul din Showroomul eMAG si poate fi ridicat imediat
- din Showroom il poti ridica in 6 ore de la confirmarea comenzii online - Produsul se afla in stocul din Depozitul central eMAG si poate fi ridicat din Showroom in 6 ore de la confirmarea comenzii cu consultantul de vanzari
- in Bucuresti - prin curier, in 24 ore - Produsul se afla in stocul eMAG si ajunge, prin curier, la adresa de livrare in maxim 24 ore de la confirmarea comenzii de catre consultantul de vanzari
- in tara - prin curier in 48 ore - Produsul se afla in stocul eMAG si ajunge, prin curier, la adresa de livrare in maxim 48 ore de la confirmarea comenzii de catre consultantul de vanzari.