| robe_5426 a întrebat:

Stiti site-uri cu hainutze dragute pentru mine...am 12 ani
ofer funda

5 răspunsuri:
| Vasi_2046 a răspuns:

Lasa cumparaturile online pe seama parintilor. Deocamdata mergi la scoala si te joci in timpul liber:)Daca vrei doar sa le arati ce iti place uite aici: http://www.iolo.ro.sau tastezi in google "haine pentru copii 12 ani"

| LitlleBunny a răspuns:

Www.bonprixro.eu.Dai la moda pentru copii si sunt hainute foarte dragute.
Si Vasi in primul rand,este vacanta si in al doilea rand, fetitele ajung la un moment dat(trecerea in adolescenta), cand imbracatul frumos reprezinta jocul lor.