| anonim_4396 a întrebat:

Stiti un site bun de unde pot cumpara narghilea? Si daca ati putea sa-mi explicati putin va rog cum functioneaza, cum trebuie montata? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Zuzu1991 a răspuns:

Daca trandafirul ala nu era albastru, iti raspundeam fara sa fiu
ROSU LA FATA big grin

am dat din absoluta intamplare peste asta:
https://tazz.ro/bucuresti/shisha-delivery/4229/partener
pur si simplu m-am uitat peste restaurante dupa mancare si m-a lovit curiozitatea cand am vazut "turcesc"

cat despre cum se instaleaza, iti explica aia la telefon fiecare pas, oricat de micut, doar, doar mai cumperi odata de la ei

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tigara electronica e mai usor de folosit. Narghilea o gasesti prin magazine de etnobotanice sau ebay. Youtube iti arata cum se foloseste

| florin926481f a răspuns:

Tuburiaparate.ro