| Georgicuță a întrebat:

Stiti unde pot gasi autocolant de camuflaj? Imi trebuie pentru o bicicleta.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Prin piete ( la vanzatorii ambulanti) la cei ce au piese auto si de biciclete sau in magazinele de auto.

| Georgicuță explică (pentru Salontanul):

N-am găsit sad...un site ceva, nu știi?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La o firma care face printari pe autocolante. Insa e cam greu sa lipesti autocolant cu un moden neuniform, la imbinare o sa arate urat. Eu te-as sfatui sa cumperi 3 spray-uri: maro, negru si verde inchis, si sa faci singur camuflajul. Negrul il dai mai mult de fond.