| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun site romanesc de unde sa pot cumpara parfumuri si sa fiu sigura ca-s originale?

9 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

De ce nu cumperi din magazin sau de la vreo reprezentanta daca tot vrei sa fie originale?

| Elena321 a răspuns:

Avon, oriflame sau cred ca si www.divahair.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Mai bine din magazin sau un reprezentant de parfumuri originale. Ești mai în siguranță când arunci cu banul pe parfum.
Delight.ro.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu mi-am comandat de pe Comanda-Parfum.ro si recomand cu incredere acest magazin online: http://www.comanda-parfum.ro/. Sunt originale si in plus le-am primit foarte repede de fiecare data.

Zi frumoasa!

Laur
| Laur a răspuns:

Eu am cumparat de pe parfumania.ro si a fost ok.

Laur
| Laur a răspuns:

Pentru ca magazinele clasice isi pun comosion mult mai mare (au de platit chirie, vanzatoare etc).

| friedaka a răspuns:

Da de ce neaparat romanesc? Pe
http://oth.strawberrynet.com/....../main.aspx
fac livrari si in Romania, au preturi si produse bune. Eu am cumparat de la ei si am fost multumita.

| Altair a răspuns:

AVON iti spune ceva straight face

| Iguanitza a răspuns:

Onlineparfum.ro e OK si au garanția returnării banilor