| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Stiu ca sa mai pus intrebari de genul acesta dar nu m-am uitat:Vreau si eu niste site-uri de unde pot castiga un premiu online dand cate un clik sau ceva >: Gen:
www. starzone.eu

Răspuns Câştigător
| Tom a răspuns:

Exact cum spune stefs toate sunt VRAJEALA.

N-ai sa castigi niciodata in schimb ei castiga ca umplu site-urile cu reclame si cu cat intra mai mult si mai multi dau click pe reclamele lor vor castiga la fiecare click.

2 răspunsuri:
| stefs a răspuns:

Toate site-urile de genul ascesta sunt vrajeala, nu o sa castigi ceva in vecii vecilor.