| j1NNNx a întrebat:

Sugestii pentru cadou de Craciun? (pentru iubita)

Răspuns Câştigător
| thebestsinger a răspuns:

Pai ar fi dragut sa-i cumperi niste machiaje de exemplu de la Kylie cosmetics sau Oriflame si un parfum. Sau i-ai putea lua cv obiecte de vestimentatie, gen o rochita sau o bluzita. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Cdcecdce a răspuns:

Cred ca Ar fi frumos o cina in doi, poate niste poze in doi cu cele mai frumoase momente, dar cred ca cel mai frumos cadou ramane pe plan sentimental si sufletesc, dar desigur ii poti darui un buchet frumos si un lantisor...

| Crisstinayy12 a răspuns:

Dacă ai multi bani cadoul perfect ar fi un cățeluș, sau un telefon iPhone 6, dacă nu cumva are.
O bluza, o ciocolata, un inel, n-ar stricam

Bula
| Bula a răspuns:

Sa-i cumperi tu bradul.
Asculta atent doleantele ei camuflate, ce si-ar dori. Iti va da de inteles sigur, doar trebuie sa fii atent.