| Mt34 a întrebat:

Ce cadou să-mi iau de Crăciun? Sugestii pls

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Se mai numeste cadou daca ti-l faci singur? laughing
Depinde de hobby-uri. Daca ai bani ia-ti un telefon, consola de jocuri, upgrade la pc, o bicicleta, accesorii, orice.

6 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Pai noi sa stim de ce ai tu nevoie?

| gothicbat a răspuns:

Cred că tu știi mai bine ce preferințe ai, ce-ți place, ce pasiuni ai etc. decât noi, niște străini.
Degeaba îți spun eu să-ți cumperi un costum de scafandru dacă tu ești hidrofob. Dau un exemplu.
De-aia e inutil să întrebi astfel de chestii pe TPU, părerea mea.

| Mt34 explică (pentru gothicbat):

Adică, orice, ceva ce se cumpără mai des, nu țineți cont de pasiuni și restul ce le-ai enumerat acolo

| gothicbat a răspuns (pentru Mt34):

A, adică orice, nu? Să fie acolo, nu contează că nu-ți place, dacă "se cumpără mai des", înseamnă că e bun. Pe genul "efectul de turmă"laughing

| Mt34 explică (pentru gothicbat):

Adică nu știu ce să-mi iau, am nevoie de sugestii, scrieți acolo