| yAdrian a întrebat:

Idei de cadou pentru iubită de Craciun?

Dau funda!

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ar fi frumos sa ii cumperi o caciula happy

| yAdrian explică (pentru OnuOnulică):

I-am luat de " Mos Nicolaie " :-)

| neutrino a răspuns:

Doua bilete la munte, 5 zile.

| andru10best a răspuns:

Pentru o fata conteaza cel mai mult atentia baiatului pentru ea, nu neaparat lucrurile materiale. Niste idei originale pentru ea gasesti aici http://www.surprizewow.ro/15-pentru-ea

| Maya2014 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa-i iei o rama frumoasa, eventual mai mare si sa pui o poza cu voi doi, una care iti place tie.Este o amintire frumoasa, zic eu.

| Alex1986kk a răspuns:

Poți incerca pe http://aivrea.ro
Prietena mea a fost super mulțumită!

| BlackPanda69 a răspuns:

Ti-as recomanda ceva simplu! Un buchet de trandafirii rosii, o cutie cu ciocolata, si sa mergeti ori la tine acasa ori la dansa si sa petreceti craciunul amandoi! Cu toate bucatele ce le veti avea pe masa, va fi un Craciun exceptional! big grin Funda?