| Eastwood a întrebat:

Cadou pentru iubita de Craciun? Propuneri, idei?

11 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Depinde si ce varsta are iubita si de cand sunteti impreuna, insa merg chestiile de plus sau ceva ce stii ca-i place ei foarte mult.

| Eastwood explică (pentru InVisible99):

Are 16 ani si sunt de 1 an cu ea impreuna ce ar trebui?

| InVisible99 a răspuns (pentru Eastwood):

Ai primit mai sus raspunsuri bune, insa nu cred ca are rost sa te hazardezi la tablete, telefoane si altele...baftahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| dorin1990 a răspuns:

O poza sau o cana care sa contina o poza cu tine imprimata, si un mesaje de dragoste

| ACAB1312 a răspuns:

Cum spunea cineva de mai jos depinde varsta. Eu zic ca nimic nu e mai frumos decat o seara frumoasa la film si dupa un cadou gen un ceas.

| brandsfashion a răspuns:

O rochie de Craciunita cred ca este cel mai potrivit cadou, mai multe idei de cadouri gasesti aici -> http://www.cadouri-de-craciun.net

| Anonim000000003333 a răspuns:

Un ursulet mare si o cutie de bomboane
Un album foto cu voi doi
un parfum
o bratara cu numele voastre ( ex : A si D)
Sper ca te-am ajutat!
Funditaa? :*

| Biencutss a răspuns:

O tableta, un telefon, bijuterii etc. Funda?

| Cezarik04 a răspuns:

Un ceas cu flori ori o sarutare... asta zic eu ca, conteaza...

| facebookfan a răspuns:

Daca are un smartphone, cumpara-i niste manusi pentru touchscreen:
http://falit.net/manusi-touchscreen/