| kitty947 a întrebat:

Sunt deschise maine mall-urile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce tine de "privatizati" va fi deschis, iar tot ce tine de stat va fi "inchis"winking

6 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Din cate malluri or fi in orasul tau, macar la unul trebuie sa fie deschis. Dar cred ca o sa fie cam pe la toate. Daca nu, du-te pe la alte magazine.

NOname
| NOname a răspuns:

Mall-urile sunt mai tot timpul deschise, asa ca poti sa mergi linistita. Bafta!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu maine ma duc pentru hainee noi deci. voi vede si iti voi spunetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur tarabele din piata sint deschise si vei cumpara aceiasi marfa la pret de 20 de ori mai mic!
Daca nu crezi, studiaza!

| sellyyy a răspuns:

Sincera sa fiu nu stiu.si eu vreau sa ma duc maine la shopping

| axaa a răspuns:

Cred ca da