| narutotruefan a întrebat:

Sunt o MAAARE fana naruto si as vrea sa stiu daca e vreo sansa sa gasesc vreun loc in romania sau in ungaria de unde sa cumpar costume si accesorii naruto(cosplay)?

Răspuns Câştigător
| xGypsyQueen a răspuns:

Pai cred ca sunt costume pe aici. Acu eu am vazut la un baiat ca avea costumu` lu Itachi si e din Romania love struck Cauta si tu pe internet smug Bafta :*

8 răspunsuri:
| educatie2021 a răspuns:

Nu stiu de unde dar si eu sunt un fan inrait, ma uit la fiecare episod sper sa gasesti

| Иαяʋтσ a răspuns:

Tu anonimule ti-as da o fanda maaaaaaaaaaaare cai fain saitubig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://stores.ebay.fr/......X1/_i.html
recomand aceasta firma este ffff serioasa

| DopeNope a răspuns:

Scrie pe google: costume naruto Romania si iti da. eu am gasit

| MateiMincinoiu a răspuns:

Otakushop.ro

| Habriel a răspuns:

Salut!
Desi a trecut mult timp de cand ai postat aceasta intrebare, in cazul in care inca mai cauti sa stii ca eu am cateva accesorii cosplay Naruto de vanzare. Le gasesti aici:
http://narutofanro.blogspot.ro/
Ppoate vei gasi ceva care sa iti placa.

| Stoian_Cristina_1998 a răspuns:

Si eu sunt ffffoooaaarrrttee mmmaaarrree fana...iti pot sugera sa comanzi de pe net..eu am cautat costumul fetei aleia..Mara Uchiha a si p.s. ea exista. daca nu ma crezi cauta la poze pe net insa scrie-i numele cu litera mare la inceput cum am scris eu...papa.