| JustMe69 a răspuns:

De pe site-urile astea sunt fake-uri. O pereche trece lejer de 200lei, daca nu e la reducere. Incearca pe officeshoes.ro.

2 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Posibil sa fie. Nu este un model foarte scump, iar la reduceri e plauzibil sa coste si doar atat. Totusi iti recomand u-man.ro happy ei cand au vans-uri sigur au originale

| albuiulian a răspuns:

La pretul asta sigur nu, sunt facuti prin asia cel mai probabil, nu in america, daca vrei ceva original si cool ia-tii pe astia mi i-am luat si eu si au foarte buna calitatea http://www.originals.ro/......10551.html