| anonim_4396 a întrebat:

Sunt putin lata in spete, as vrea sa aflu daca este vreun preparat sau exercitiu de ingustare pentru asta?

2 răspunsuri:
| gabrielutzu a răspuns:

Lasa ca e mai bine asa,lata, bine ca nu esti prea lunga.E mai bine pentru ca dai impresia de fata dura, culturista, si tii baietii obraznici si in calduri la distanta.Doar nu vrei sa se urce pe tine si sa ti-o t...a?

| BadCliché a răspuns:

E mai greu,trebuie sa faci abdomene si sa o lasi un pic mai moale cu dulciurile. Insa in timp ce ai acest regim, iti recomand sa porti haine care iti subtiaza talia[sub bust] pentru ca este cea mai subtire parte a corpului si va atrage privirile intracolo, iar soldurile se vor "ascunde" nesiind la iveala. Bafta:* [fundita?on the phone