| dianuspetronela a întrebat:

Știe cineva cam cat dureaza la SHEIN stadiul In transit(Flight Departure)? La mine au trecut deja 7 zile si am mare nevoie de acele produse căci plec in vacanta …cand am comandat imi zicea ca in 11-15 zile vine

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Comenzile de pe Shein vin din China cu cel mai ieftin mijloc de transpor si ajung in tara in 2-3 saptamani.

| litere123 a răspuns:

Cum ți-au menționat și ei, în 11-15 zile îți vei primi produsele. Fiind livrate din afara țării, comanda nu poate fi adusă mai devreme de o săptămână.

| Corina64 a răspuns:

Buna, mie mi-a venit după 11 zile, depinde și de unde vin produsele și mai ales de unde stai tu. Verifică acel cod de urmărire pe site-ul fan courier azi, maine. Posibil sa dureze mai alea ca au menționat aceasta perioada de câteva zile.

| bameee345 a răspuns:

Buna! Au venit?