| Maria2008op a întrebat:

Buna ziua, Ati mai patit cei care ati facut vreo comanda pe shein ca sa stea in transit China flight departure 9 zile? Dupa 16 sta in transit si apare aprox.11-15 business days from shipped

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Da! Comenzile de pe Shein vin din China cu cel mai ieftin serviciu postal, stand in trazit 2-3 saptamani, pana ajung la destinatie.
este un proces foarte nromal, fiindca serviciul lor este foarte lent, fiind cel mai ieftin flosit.