| dianuspetronela a întrebat:

Buna.Am facut o comanda pe SHEIN iar pe aplicație imi arată de 4 zile IN TRANSIT-FLIGHT DEPARTURE. Știe cineva cand va ajunge in tara sau cat durează acest IN TRANSIT? Pe aplicație imi zice ca intre 11-15 zile ajunge dar.

4 răspunsuri:
| TpuUser111888333 a răspuns:

A comandat prietena mea de cateva ori (Cluj Napoca), si de fiecare data coletul a ajuns in maxim 12 zile. 8-12 zile. Poate difera si de la oras la oras.

| Vreaushein a răspuns (pentru TpuUser111888333):

Hey,comanda prietenei tale a fost sub 100 ron?

| TpuUser111888333 a răspuns (pentru Vreaushein):

A fost in jur de 300-400 lei, nu mai stiu exact.

| ionelaandreea23 a răspuns:

Buna! in cat timp ti a ajuns de cand ai pus aceasta intrebare?