| David1126 a întrebat:

Știe cineva cum sta treaba cu comenzile de pe Alibaba? De exemplu pot comanda ceva pe firma? Îmi vor da factura? Le pot vinde? Cât de mari pot ajunge taxele vamale? Va rog doar cineva care a lucrat cu ei sa îmi răspundă, mulțumesc. Funda

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ciprian09 a răspuns:

Alut,vin in general in maxim 45 zile,faci comanda de pe ce vrei, platesti shiping ul, in unele cazuri gasesti tronportul gratuit! taxele difera de la produs la produs! intra, fa ti cont, si vezi care e mersul! bafta multa!