| newaccountbye a întrebat:

Știe cineva dacă se găsesc biciclete pentru Adulți (bărbați) in JUMBO?

Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

Nu cred ca gasesti, dar si daca sunt nu mi-as cumpara niciodata una dintr-un magazin de jucarii, pentru ca nu sunt reglate corespunzator si sunt tinute in conditii favorabile ruginei.

Du-te la decathlon sau hervis, ori gasesti niste biciclete bune pana in 1000 de lei si pe olx, dosr ca trebuie sa ai ceva cunostinte inainte sa iei una sh.

1 răspuns: