| 94Lucifer94 a întrebat:

Știe cineva unde pot găsi un set de gantere 2x 20kg preferabil reglabile? De asemenea să nu fie din alea de ciment pentru că au volum prea.

Aici am atașat un link cu produsul pe care l-am vrut dar din păcate nu găsesc in stoc nicăieri...

https://echipamentegimnastica.allshops.ro/......20+Kg.ht ml

2 răspunsuri:
| numedeutilizator2 a răspuns:

Vezi pe siteul respectiv, apare ca si cum ar fi in stoc. Eu mi-am luat acum vreo 2-3 ani un set de gantere reglabile, cu greutati pana la vreo 25kg pe gantera, la mana a doua, cu 250 lei. Nu are importanta daca sunt sau nu utilizate, pentru ca la fel de grele sunt. Iti recomand sa faci la fel, chiar merită. Cauta pe olx din orașul tău set de gantere, set de gantere reglabile, whatever si nu vei regreta.

| Apokales a răspuns:

Du-te in Decathlon. De acolo poti lua bara si discurile pentru gantera separat. Poti face gantera pana la 32 de kg cu 6 discuri de 5 kg si bara care cantareste 2kg.