| bogdan98tl a întrebat:

Salut, va rog vreau si eu sa imi dati niste site-uri cu magazine online de unde pot cumpara gantere cromate reglabile 40 kg. Multumescwinking

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bogdan98tl explică (pentru MrOvidiu):

@MrOvidiu dar nu vreau SH

| klau95 a răspuns (pentru bogdan98tl):

Da man da pe siteuri de genu asta poti gasi gantare daca zici ''cumpar gantare 40 kg..etc'' iti va raspunde cine are.

| MrOvidiu a răspuns (pentru bogdan98tl):

Nu cred ca o sa gasesti gantere noi pe internet. Si cred ca sunt bune si la mana a doua, ca doar nu sunt telefoane sa le scapi jos si sa se sparga.