| Steviee a întrebat:

Știți cumva cum stă treaba cu Black Friday la Emag? Adică se fac oferte chiar la toate produsele de acolo? Și mai exact cât la % se ieftinesc? Ultima chestie. se începe mereu în prima săptămână din noiembrie sau la sfârșitul lunii? Astea sunt toate întrebările. Nu am mai dat până acum comandă de Black Friday dar din câte știu pe Emag este o singură zi din noiembrie. Dacă cumva greșesc să mă corectați.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Black Friday e o chestie de marketing, nu mai e despre reduceri de mult timp. In ultimii ai au fost doar chestii de ochii lumii, nicio reducere pe bune.

| Steviee explică (pentru suntserios):

Era mai mișto anii trecuți cu reducerile

Răspuns utilizator avertizat
| VoidEternal a răspuns:

Nu la toate. Nici chiar la majoritatea. Fiecare vendor și eMag in sine au o selecție de produse pe care le oferă cu discount sa zicem mai mare decât în alte campanii de reducere. Dar nu e o regulă. Dacă vrei să nu te păcălească vreo reducere mai mare aplicata la un preț mărit artificial te uiți la produsele pe care le vrei începând de acum, îți notezi prețul undeva și de BF le compari. Sunt și oferte chiar bune dar ori sunt foarte puține ca număr, ori au cantități limitate.

Răspuns utilizator avertizat