| 1231231343 a întrebat:

Știți vreun site după care pot cumpăra laptopuri și pot plati in rate cu card BCR?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Marii retaileri ii poti suna si afla cu cine lucreaza ei la sistemul de rate, dar din cate stiu fiecare are contract cu altcineva, nu am idee cine are cu BCR
Poti incerca la altex, flanco, eMAG cat si alte magazine online precum cel.ro etc

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu e card de credit si e un card normal de debit slabe sanse.
eMAG ce mai oferea 4 rate egale cu card de debit dar nu prea mai vad disponibila optiunea decat foarte rar

| mihai69 a răspuns:

Orice magazin online - eMAG, evomag, flanco, domo etc.