| anonim_4396 a întrebat:

Toata lumea " bratari impletite " laughing, dar de unde as putea sa imi cumpar ca de facut. nu fac eu asa ceva laughing.

Răspuns Câştigător
| AlexandraHristov a răspuns:

Uite aici: http://z8.ro/brataraimpletita Si vezi ca sunt mai multe bratari impletite pe site-ul asta foarte tari.

8 răspunsuri:
| lola_5690 a răspuns:

De la creativ tongue
Fundoi? love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca area toata lumea ce, doamne ce va mai place spiritul de turma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai ca iar era sa ma alint laughing). vreau si eu pentru ca mi se par cool si eu nu mai am rabdarea sa mai imi fac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@cat, sunt foarte superbe dar nu imi permite corpul straight face, sunt prea masive si eu am mainile subtiri si finute sad.

| andreinedea99 a răspuns:

De la mine mess andreinedea95 am bratari foarte ieftine impletite si din lemn sunama si la nr de tel 0754055282 sau pe mess alexandrastefanescu2000 sau alexysrl te rog cumparale