| Ionut659 a întrebat:

TPU îmi recomandați un site de pe care îmi pot lua haine/încălțăminte Adidas, Nike, Puma și geci?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pentru firmele menționate de tine recomand answear, fashion days și various brands

| Simpatic a răspuns:

Pai cel mai bine nu este sa iei imbracaminte din magazin, acolo unde ai posibilitatea sa le incerci sa vezi ce iti vine si cum iti vine?

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| TatianaIstrate a răspuns:

Mie-mi place foarte mult si site-ul asta din Marea Britanie -- https://www.jdsports.co.uk/

| Cameliaaa223 a răspuns:

De pe about you

| Adry05 a răspuns (pentru Cameliaaa223):

Sunt niște țepari ăia și s-au dovedit că vând și fakeuri de multe ori

| Cameliaaa223 a răspuns (pentru Adry05):

Nu știam asta, scuze.

| Adry05 a răspuns (pentru Cameliaaa223):

Nu-i nimic, bine că ai aflat așa decât pe pielea ta laughing să îi eviți... există alte magazine la fel și de încredere ca fashion days și answear