| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa returnez niște perechi de încălțăminte cumpărate online de la Anna Cori și as prefera sa fac returul într-un magazin iar cele mai apropiate sunt la Sibiu și Ramnicu Valcea, știți dacă vreunul dintre cele doua este închis sau nu se mai afla în oraș?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E greu returul online, de fapt nu trebuie sa cumperi haine sau pantofi online, trebuie sa i probezi ca altfel îi cumperi degeaba, si esti sigur/ă ca primesti banii inapoi?

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cel mai bine este sa cauti ori pe site-ul magazinului ori pe cel al mallului, sa vezi daca exista magazile. Ori cel mai simplu suni si intrebi daca au magazin in orasele respective.