| 12Hsgsvu12 a întrebat:

UN site, ieftin? Vreau sa-mi cumpar mobila noua pentru camera

1 răspuns:
| PuicutaGagica223232 a răspuns:

Aliexpress pe mine m-a ajutat maxim, eram divortata si singura cu un copil undeva acum 5 ani poate iar de cand mi-am luat o canapea de pe ali dormim foarte bine toti 4 in ea, baiatul mare a trecut prin ea odata dar s-a rezolvat cu scothc foarte bine tot de pe ali cumparat si dansul.Copiii i-am luat tot de pe ali, calitate buna buna, va pupicesc maxim