| anonim_4396 a întrebat:

UNDE AS PUTEA GASI CEVA ADIDASI DRAGUTI IN CRAIOVA?

Răspuns Câştigător
| bobby_9573 a răspuns:

Acum ca exista interent nu mai trebuie ca magazinul sa fie neaparat in Cravoia, merge si online ( mai simplu ).
http://www.shoph2o.ro/incaltaminte/

4 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Poti comanda aici:www.adidasi-online.ro/ - 53k

| cely a răspuns:

LA MAGAZIN

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am incercat http://www.originals.ro/ si sunt foarte multumit... sistemul lor de masurare individuala a fiecarui produs m-a ajutat foarte mult

| Boby a răspuns:

Cu tot repectul dar unele intrebari sunt prea penale
De unde sa stim ce inseamna la tine frumos?
Poate la tine frumos inseamna la mine urat
Poate la mine urat inseamna la tine frumos
Chiar nu pot sa te ajut dar nu am putut sa nu fac un comentariu la o intrebare atat de ampla si sofisticata
Cred ca administratorul ar trebui sa nu-i lase chiar pe toti sa puna intrebari pentru ca risca ca acest site sa se indrepte cu pasi mari spre PENIBIL
Sper sa nu fiu Banat dar nu am putut sa ma abtin doar mi-am spus parerea
Din dorinta de a face un trafic cat mai mare multe site-uri din pacate renunta la calitate si aleg cantitatea