| DeathLord93 a întrebat:

Unde gasesc curea D&G in Bucuresti? si cam cat ar costa cu aproximatie

12 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Unde gasesti? Hmm..Nu stiu :*

| DeathLord93 explică (pentru qLoveSmileღ):

Pai si daca nu sti de ce lasi rasp aici scumpa? big grin

| qLoveSmileღ a răspuns (pentru DeathLord93):

De chef, "scumpa". happy

| DeathLord93 explică (pentru qLoveSmileღ):

Mda lasa si tu un id de mess laughing mai bine

| DeathLord93 explică (pentru qLoveSmileღ):

Mda daca pui scumpa in ghilimele cum ai prefera ieftina sau de 2 bani ...cum te consideri in afara de varianta in ""

| qLoveSmileღ a răspuns (pentru DeathLord93):

Nici n-am inteles la ce te-ai referit. Hai ceau, ca n-am chef de cearta.

| DeathLord93 explică (pentru qLoveSmileღ):

Tu n-ai chef?
Habar nai ce frumos stiu sa vorbesc cu fetele ca tine

| qLoveSmileღ a răspuns (pentru DeathLord93):

"nai".Fetele ca mine? Ia uimeste`ma. laughing

| DeathLord93 explică (pentru qLoveSmileღ):

Doamne ce tara de *** nu mai poti sa intrebi nimic pe nicaieri ca se gaseste una ca tine care din lipsa de ocupatie se apuca de facut glume pe net las-o balta

| qLoveSmileღ a răspuns (pentru DeathLord93):

Da' bine..Cum spui tu. laughing chatterbox

| faramatania a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/curele/p-curea-d-g-unisex-1-28203863
În Bucureşti, magazinul Cocor, sau Unirea Shopping Center(preţuri relativ comparabile cu cele de mai sus).

| DeathLord93 explică:

Eu cred ca am intrebat unde pot gasi o curea nu unde pot da likeuri pe fb oh go on