| sonya a întrebat:

Unde gasesc in Bucuresti un magazin de bijuterii (verighete) dar sa aiba preturi accesibile? Daca au si un site unde pot vedea modelele cu atat mai bine. Sa nu depaseasca 1500 de lei pretul. Poate cei care au mai cumparat stiu. Multumesc.

3 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Traser. Ii poti gasi in Big Berceni, Unirii si Bucur Obor. Au preturi foarte bune deoarece iau in amanet bijuterii si din ele fac altele noi.

| cherrybomb a răspuns:

Du-te in Afi cotroceni sau mall baneasa:X:X iubesc magazinele de bijuterii de acolo :X

| CristinaAnAAAA a răspuns:

Magazin Titan