| horac3versac3 a întrebat:

Unde gasesc si eu in bucuresti skateri marca "DC"?

Răspuns Câştigător
| AlexaC8 a răspuns:

Poti gasi in magazinu Unirii, la Super Sport sau Top Sport

5 răspunsuri:
| Limo a răspuns:

Cand o sa intelegi voi, copii astia ...ca nu se zice Skateri. Skate'rii sunt persoanele care merg pe skate. Aia se numesc Skate shoes. PLz. nu mai zi asa I don't want to see.

| horac3versac3 explică:

Baaai asta ''limo'' ma lasi date dracu de curvar sa ma sugi de ceva ce ma iei uu acum cu teorii din astea eu te am intrebat unde gasesc skateri uite copiii astia au rasp frms si inteligent nu ca tine.ma sugi de un coi baaiwinking

| cutekittyme a răspuns:

Magazinul Uman happysi eu am marca DC laughing