| DrunkenIrish a întrebat:

Unde gasesc si eu niste Jordani 1 pe la 3 milioan(sau ieftini) originali pe net in Romania?

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Eu zic sa astepti pana la black friday deoarece in acest moment o sa gasest doar de la 5-7 mil in sus

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Invata banii baiete, ca milioanele au disparut de ani multi.

| Violleta2022 a răspuns:

Halal educatie ti-au mai dat parintii.
Dupa ce ca esti handicapat si nu esti capabil nici banii sa-i cunsoti, mai jignesti si pe cel care se chinuie sa-ti raspunda.
Rusine!

| Yiliz a răspuns:

Invata sa nu-ti mai cumperi lucruri pe care nu ti le permiti.